ارسال خبر: ۲۸ فروردین ۱۳۹۳کد خبر: ۲۴۹۱۹۷۶۳
دهدشت ؛ خبرگزاری مهر: نخستین جشنواره ورزشهای بومی محلی مدارس دخترانه شهرستان کهگیلویه با حضور 220 نفر از دانش آموزان مقطع ابتدایی در شش رشته در دهدشت برگزار شد. ...
آخرین خبرها
تاریخ ارسال خبر: ۲۸ مهر ۱۳۹۲ کد خبر: ۲۴۹۱۸۷۵۹
گچساران ؛ خبرگزاری مهر: مدير شبكه بهداشت و درمان گچساران از استقرار پزشك متخصص جراح مغز و اعصاب در بيمارستان شهيد رجايي گچساران خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، دكتر ستار اسدپور بعداز ظهر یکشنبه به خبرنگاران گفت: پیش از این مردم شهرستان گچساران مجبور به مراجعه به شهرها و استان های همجوار برای درمان برخی بیماری ها از جمله بیماری های مرتبط با مغز و اعصاب بودند.

وی افزود: اين مسئله موجب افزایش هزينه های درمان و اتلاف وقت زیادی از بيماران واطرافيان آن ها شده بود و خطراتی را نیز برای آنان در ایاب و ذهاب به همراه داشت.

اسدپور با تقدیر از مسئولین دانشگاه علوم پزشکی یاسوج تصریح کرد: برای رفع این مشکل و بعد از راه اندازی مرکز ICU جراحي مغز و اعصاب با همکاری دانشگاه علوم پزشکی یاسوج، یک پزشک متخصص مغز و اعصاب در گچساران مستقر شد.

وی با بیان اینکه اين پزشك در بيمارستان و كلينيك تخصصي شهيد رجايي گچساران بيماران را ويزيت می کند، عنوان کرد: با استقرار اين پزشك در بيمارستان شهيد رجايي براي نخستین بار، نياز به مراجعه همشهريان به شهرهاي بزرگ برای درمان بيماران خود به حداقل می رسد.

منبع: ایرنا

نام:

ایمیل:

نظر شما:


Captcha Captcha Reload

کد امنیتی را در فیلد بالا وارد کنید